Murata Electronics North America SAFEB1G84FA0F00R14
SAFEB1G84FA0F00R14 picture photo
Mfg. Part Number
SAFEB1G84FA0F00R14
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
SAFEB1G84FA0F00R14.pdf
Availability of SAFEB1G84FA0F00R14
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
SAFEB1G84FA0F00R14 Order Process
Ship out your order
Specifications of SAFEB1G84FA0F00R14
Internal Part NumberEIS-SAFEB1G84FA0F00R14
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship SAFEB1G84FA0F00R14 today.
SeriesSAFEB1G84F
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-SAFEB1G84FA0F00R14
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksSAFEB1G84, SAFEB1G84FA0F00R14 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
SAFEB1G84FA0F00R14 Details Description
Related parts for SAFEB1G84FA0F00R14
IC REG BUCK BST INV ADJ DL 24QFN datasheet.pdf
IC SWITCH PWR HISIDE DSO-14 datasheet.pdf
RES SMD 470 OHM 5% 1/2W 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W datasheet.pdf
CHROMALIT XT LIGHT SOURCE RND datasheet.pdf
CONN RCPT 29POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
MOUNT MAGN 3/4" RG58A 12' UHF datasheet.pdf
CONN LINE SOURCE CRIMP 1POS datasheet.pdf
Connector Socket 31 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
TERM BLOCK HEADER datasheet.pdf
MICRO 15C S 36" WHT JACKS datasheet.pdf