Murata Electronics North America SAFEB836FM0F00R12
SAFEB836FM0F00R12 picture photo
Mfg. Part Number
SAFEB836FM0F00R12
Datasheet Download
SAFEB836FM0F00R12.pdf
Availability of SAFEB836FM0F00R12
QUANTITY
SAFEB836FM0F00R12 Order Process
Ship out your order
Specifications of SAFEB836FM0F00R12
Internal Part NumberEIS-SAFEB836FM0F00R12
Delivery TimeIn stock, ship SAFEB836FM0F00R12 today.
SeriesSAFEB836FM
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-SAFEB836FM0F00R12
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksSAFEB836, SAFEB836FM0F00R12 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
SAFEB836FM0F00R12 Details Description
Related parts for SAFEB836FM0F00R12
CONN RECEPT PIN .032-.046" .206" datasheet.pdf
INDUCT ARRAY 2 COIL 676.7UH SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CONN HSG WALL MNT RCPT 6POS datasheet.pdf
RES 422K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
VAR LOAD SHARER datasheet.pdf
CONN HDR 50POS T/H 0.100 TIN datasheet.pdf
Connector Socket 20 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
MICRO 25C S 36" WHT datasheet.pdf