Murata Electronics North America SAFED2G01AL0F00R12
SAFED2G01AL0F00R12 picture photo
Mfg. Part Number
SAFED2G01AL0F00R12
Datasheet Download
SAFED2G01AL0F00R12.pdf
Availability of SAFED2G01AL0F00R12
QUANTITY
SAFED2G01AL0F00R12 Order Process
Ship out your order
Specifications of SAFED2G01AL0F00R12
Internal Part NumberEIS-SAFED2G01AL0F00R12
Delivery TimeIn stock, ship SAFED2G01AL0F00R12 today.
SeriesSAFED2G01A
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-SAFED2G01AL0F00R12
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksSAFED2G01, SAFED2G01AL0F00R12 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
SAFED2G01AL0F00R12 Details Description
Related parts for SAFED2G01AL0F00R12
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V datasheet.pdf
VARISTOR 31V 30A 0603 datasheet.pdf
RES 41.2 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 24.3 OHM 7W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS BOX MNT PIN datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS INLINE PIN datasheet.pdf
LED XLAMP COOL WHITE 5000K 0606 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM R-TAB T766 datasheet.pdf
CANMDM-25PH013K datasheet.pdf
MODULE DIODE 1600V 165A INTAPAK datasheet.pdf