Murata Electronics North America SAFSD881MFL0T50R12
SAFSD881MFL0T50R12 picture photo
Mfg. Part Number
SAFSD881MFL0T50R12
Datasheet Download
SAFSD881MFL0T50R12.pdf
Availability of SAFSD881MFL0T50R12
QUANTITY
SAFSD881MFL0T50R12 Order Process
Ship out your order
Specifications of SAFSD881MFL0T50R12
Internal Part NumberEIS-SAFSD881MFL0T50R12
Delivery TimeIn stock, ship SAFSD881MFL0T50R12 today.
SeriesSAFSD881MF
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-SAFSD881MFL0T50R12
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksSAFSD881M, SAFSD881MFL0T50R12 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
SAFSD881MFL0T50R12 Details Description
Related parts for SAFSD881MFL0T50R12
IC PROCESSOR AUDIO DGTL 20DIP datasheet.pdf
TAPE ADHESIVE TRANSFER 4"X5YD datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 50V 20% 3024 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W datasheet.pdf
CONN FEMALE HOUSING 5POS NATURAL datasheet.pdf
RES 9.09K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 2700K 2SMD datasheet.pdf
XCEDE HD LEFT 2W 3PVH 6COL WK datasheet.pdf
IC REG LDO 2.8V 1A DFN-3030-8 datasheet.pdf
FIXED IND 3NH 450MA 250 MOHM SMD datasheet.pdf