Murata Electronics North America SAFSE1G88KC0T00R12
SAFSE1G88KC0T00R12 picture photo
Mfg. Part Number
SAFSE1G88KC0T00R12
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
SAFSE1G88KC0T00R12.pdf
Availability of SAFSE1G88KC0T00R12
QUANTITY
SAFSE1G88KC0T00R12 Order Process
Ship out your order
Specifications of SAFSE1G88KC0T00R12
Internal Part NumberEIS-SAFSE1G88KC0T00R12
Delivery TimeIn stock, ship SAFSE1G88KC0T00R12 today.
SeriesSAFSE1G88K
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-SAFSE1G88KC0T00R12
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksSAFSE1G88, SAFSE1G88KC0T00R12 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
SAFSE1G88KC0T00R12 Details Description
Related parts for SAFSE1G88KC0T00R12
CORD MINIGRABBER PATCH 12" ORNG datasheet.pdf
IC REG LDO 2.77V 0.3A MICRO8 datasheet.pdf
16MM IND CTRL KEYLOCK OPERATOR datasheet.pdf
INDUCT ARRAY 2 COIL 47.6UH SMD datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Panel Mount Crimp datasheet.pdf
MOSFET N-CH 40V 100A D2PAK datasheet.pdf
RES 432K OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 45VWM 77.4VC P600 datasheet.pdf
CONN HDR 6POS 0.100 T/H TIN datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 28POS WALL MNT PIN datasheet.pdf