Murata Electronics North America SAFU903A70NTC12
SAFU903A70NTC12 picture photo
Mfg. Part Number
SAFU903A70NTC12
Brief Description
CERAMIC MICROWAVE FILTERS SAW FILTERS
Datasheet Download
SAFU903A70NTC12.pdf
Availability of SAFU903A70NTC12
QUANTITY
SAFU903A70NTC12 Order Process
Ship out your order
Specifications of SAFU903A70NTC12
Internal Part NumberEIS-SAFU903A70NTC12
Delivery TimeIn stock, ship SAFU903A70NTC12 today.
SeriesSAFU903A7
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-SAFU903A70NTC12
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksSAFU903, SAFU903A70NTC12 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
SAFU903A70NTC12 Details Description
Related parts for SAFU903A70NTC12
BATTERY PACK NICAD 7.2V 250MAH datasheet.pdf
CAP CER 0.022UF 50V X7R 0402 datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD datasheet.pdf
CARDEDGE 26POS DUAL .100 GREEN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100PS R/A .125 SLD datasheet.pdf
CAP ALUM 33UF 10% 63V RADIAL datasheet.pdf
RES 4.87 OHM 5W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
OSC MEMS 4.000MHZ H/LV-CMOS SMD datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X35MM L-TAB T412 datasheet.pdf
REDUCTION SLEEVE R95 TO R25 datasheet.pdf
CONN FPC 39POS 0.2MM datasheet.pdf