Murata Electronics North America SAFU903A70STC12
SAFU903A70STC12 picture photo
Mfg. Part Number
SAFU903A70STC12
Brief Description
CERAMIC MICROWAVE FILTERS SAW FILTERS
Datasheet Download
SAFU903A70STC12.pdf
Availability of SAFU903A70STC12
QUANTITY
SAFU903A70STC12 Order Process
Ship out your order
Specifications of SAFU903A70STC12
Internal Part NumberEIS-SAFU903A70STC12
Delivery TimeIn stock, ship SAFU903A70STC12 today.
SeriesSAFU903A7
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-SAFU903A70STC12
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksSAFU903, SAFU903A70STC12 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
SAFU903A70STC12 Details Description
Related parts for SAFU903A70STC12
CONN RECEPT CMC 7POS STD SER 1 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CONN HSNG PLUG INLINE 2POS PIN datasheet.pdf
IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-DIP datasheet.pdf
DGTL ISO 3.75KV GEN PURP 16SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 132W datasheet.pdf
CABLE 4 POS FEMALE-WIRE 5M datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER SOT-25 datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER +/-5V 12W datasheet.pdf
CBL FRNT MNT 5POS SKT-WIRE .5M datasheet.pdf