Murata Electronics North America SAWEN1G84CN0F00R12
SAWEN1G84CN0F00R12 picture photo
Mfg. Part Number
SAWEN1G84CN0F00R12
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
SAWEN1G84CN0F00R12.pdf
Availability of SAWEN1G84CN0F00R12
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
SAWEN1G84CN0F00R12 Order Process
Ship out your order
Specifications of SAWEN1G84CN0F00R12
Internal Part NumberEIS-SAWEN1G84CN0F00R12
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship SAWEN1G84CN0F00R12 today.
SeriesSAWEN1G84C
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-SAWEN1G84CN0F00R12
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksSAWEN1G84, SAWEN1G84CN0F00R12 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
SAWEN1G84CN0F00R12 Details Description
Related parts for SAWEN1G84CN0F00R12
TERM BLOCK PCB 15POS 5.08MM BK datasheet.pdf
XFRMR LAMINATED 100VA CHAS MOUNT datasheet.pdf
FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
IC FIFO SYNC 2048X18 10NS 64QFP datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 125V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W datasheet.pdf
EDGE SENSOR datasheet.pdf
MICRO CARD EDGE 40PIN S4 SMT BOX datasheet.pdf
DEMO BOARD SAR ADC 16BIT 1MSPS datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 3 Circuit 0.374" (9.50mm) datasheet.pdf