Panasonic Industrial Automation Sales SF4B-H24G-01(V2)
SF4B-H24G-01(V2) picture photo
Mfg. Part Number
SF4B-H24G-01(V2)
Manufacturer
Product Category
Optical Sensors - Photoelectric, Industrial
Brief Description
ROBUST SFTY LIGHT CURTAIN 484MM
Datasheet Download
SF4B-H24G-01(V2).pdf
Availability of SF4B-H24G-01(V2)
QUANTITY
SF4B-H24G-01(V2) Order Process
Ship out your order
Specifications of SF4B-H24G-01(V2)
Internal Part NumberEIS-SF4B-H24G-01(V2)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Sensors, Transducers
FamilyOptical Sensors - Photoelectric, Industrial
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SF4B-H24G-01(V2)
Related LinksSF4B-H24, SF4B-H24G-01(V2) Datasheet, Panasonic Industrial Automation Sales Distributor
SF4B-H24G-01(V2) Details Description
Related parts for SF4B-H24G-01(V2)
DSUB DM POWER 8W8 SOCKET datasheet.pdf
OSC VCXO 65.36MHZ HCMOS TTL SMD datasheet.pdf
IC UART CMOS DUAL 40DIP datasheet.pdf
IC FIFO 65536X36 SYNC 128TQFP datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 10POS 5.0MM datasheet.pdf
TOOL KIT datasheet.pdf
RES CHAS MNT 56.2 OHM 1% 10W datasheet.pdf
HEATSHRINK 19/3.2MM-48" datasheet.pdf
CONN HDR 3POS 0.100 SMD GOLD datasheet.pdf
CONN RCPT 24POS INLINE SKT datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS INLINE SKT datasheet.pdf
CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf