Murata Electronics North America SFECV10.7MS3S-TC/10.7MHZ/+180KHZ
SFECV10.7MS3S-TC/10.7MHZ/+180KHZ picture photo
Mfg. Part Number
SFECV10.7MS3S-TC/10.7MHZ/+180KHZ
Datasheet Download
SFECV10.7MS3S-TC/10.7MHZ/+180KHZ.pdf
Availability of SFECV10.7MS3S-TC/10.7MHZ/+180KHZ
QUANTITY
EIS Components is the stocking Distributor of SFECV10.7MS3S-TC/10.7MHZ/+180KHZ, we specialize in Murata Electronics North America all series electronic components. SFECV10.7MS3S-TC/10.7MHZ/+180KHZ can be shipped within 24 hours after order. If you have any demands for SFECV10.7MS3S-TC/10.7MHZ/+180KHZ, Please kindly submit an RFQ here or send us an email. We will reply you as soon as possible.
SFECV10.7MS3S-TC/10.7MHZ/+180KHZ Order Process
Ship out your order
Specifications of SFECV10.7MS3S-TC/10.7MHZ/+180KHZ
Internal Part NumberEIS-SFECV10.7MS3S-TC/10.7MHZ/+180KHZ
Delivery TimeIn stock, ship SFECV10.7MS3S-TC/10.7MHZ/+180KHZ today.
SeriesSFECV10.7MS3S-TC/10
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-SFECV10.7MS3S-TC/10.7MHZ/+180KHZ
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksSFECV10.7MS3S-TC, SFECV10.7MS3S-TC/10.7MHZ/+180KHZ Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
SFECV10.7MS3S-TC/10.7MHZ/+180KHZ Details Description
Related parts for SFECV10.7MS3S-TC/10.7MHZ/+180KHZ
IC MEM VOICE REC/PLAY 90S 28DIP datasheet.pdf
TOOL ACTUATION STRAIGHT datasheet.pdf
IC GATE AND 3CH 3-INP 14-SO datasheet.pdf
RES SMD 6.2K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CABLE 2COND 14AWG GRAY 2500' datasheet.pdf
FIXED IND 1.5MH 220MA 6 OHM SMD datasheet.pdf
CAP CER 150PF 440VAC Y5P RADIAL datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X35MM L-TAB T766 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X30MM R-TAB T412 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X6MM XCUT T766 datasheet.pdf
220UF 10V 10X18MM 125C 4000H datasheet.pdf