Sullins Connector Solutions SFM210-LPPE-S34-SC-BK
SFM210-LPPE-S34-SC-BK picture photo
Mfg. Part Number
SFM210-LPPE-S34-SC-BK
Brief Description
Connector Header 34 Position 0.039" (1.00mm) Gold Surface Mount
Datasheet Download
SFM210-LPPE-S34-SC-BK.pdf
Availability of SFM210-LPPE-S34-SC-BK
QUANTITY
SFM210-LPPE-S34-SC-BK Order Process
Ship out your order
Specifications of SFM210-LPPE-S34-SC-BK
Internal Part NumberEIS-SFM210-LPPE-S34-SC-BK
Contact TypeFemale Socket
Number of Positions34
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.039" (1.00mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Mounting TypeSurface Mount
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SFM210-LPPE-S34-SC-BK
Related LinksSFM210-LPP, SFM210-LPPE-S34-SC-BK Datasheet, Sullins Connector Solutions Distributor
SFM210-LPPE-S34-SC-BK Details Description
Related parts for SFM210-LPPE-S34-SC-BK
IC ADC LP 12-BIT 300KSPS 8-SOIC datasheet.pdf
RES MO 3W 62K OHM 5% AXIAL datasheet.pdf
IC OPAMP JFET 10MHZ 16SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT 100POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 50V X7R 0805 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 200V 7A TO220-3 datasheet.pdf
RECTIFIER BRIDGE 4A 100V GBU datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SP9T datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS PNL MNT SKT datasheet.pdf