Sullins Connector Solutions SFM210-LPPE-S34-SD-BK
SFM210-LPPE-S34-SD-BK picture photo
Mfg. Part Number
SFM210-LPPE-S34-SD-BK
Brief Description
Connector Header 34 Position 0.039" (1.00mm) Gold Surface Mount
Datasheet Download
SFM210-LPPE-S34-SD-BK.pdf
Availability of SFM210-LPPE-S34-SD-BK
QUANTITY
SFM210-LPPE-S34-SD-BK Order Process
Ship out your order
Specifications of SFM210-LPPE-S34-SD-BK
Internal Part NumberEIS-SFM210-LPPE-S34-SD-BK
Contact TypeFemale Socket
Number of Positions34
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.039" (1.00mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Mounting TypeSurface Mount
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SFM210-LPPE-S34-SD-BK
Related LinksSFM210-LPP, SFM210-LPPE-S34-SD-BK Datasheet, Sullins Connector Solutions Distributor
SFM210-LPPE-S34-SD-BK Details Description
Related parts for SFM210-LPPE-S34-SD-BK
TVS DIODE 100VWM 162VC SMA datasheet.pdf
TPS2041BEVM-290 datasheet.pdf
LED AMBER CLEAR 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
IC CURRENT SHUNT MONITOR 4DSBGA datasheet.pdf
IC MCU 8K FLASH 512B 32QFN datasheet.pdf
LED ASMT-AX3 NEU WHT 4000K 2SMD datasheet.pdf
IO NICU CF V0 datasheet.pdf
INCREMENTAL ENCODER datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG datasheet.pdf
LED XLAMP CXA WHITE datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 23 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf