Sullins Connector Solutions SFM210-LPSE-S26-SD-BK
SFM210-LPSE-S26-SD-BK picture photo
Mfg. Part Number
SFM210-LPSE-S26-SD-BK
Brief Description
Connector Header 26 Position 0.039" (1.00mm) Gold Surface Mount
Datasheet Download
SFM210-LPSE-S26-SD-BK.pdf
Availability of SFM210-LPSE-S26-SD-BK
QUANTITY
SFM210-LPSE-S26-SD-BK Order Process
Ship out your order
Specifications of SFM210-LPSE-S26-SD-BK
Internal Part NumberEIS-SFM210-LPSE-S26-SD-BK
Contact TypeFemale Socket
Number of Positions26
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.039" (1.00mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Mounting TypeSurface Mount
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SFM210-LPSE-S26-SD-BK
Related LinksSFM210-LPS, SFM210-LPSE-S26-SD-BK Datasheet, Sullins Connector Solutions Distributor
SFM210-LPSE-S26-SD-BK Details Description
Related parts for SFM210-LPSE-S26-SD-BK
IC REG CTRLR BUCK PWM CM 16-SSOP datasheet.pdf
RES SMD 16.9K OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
RES METAL OX 2W 1.8K OHM 5% AXL datasheet.pdf
PHOTOINTERRUPTER REFL 630NM datasheet.pdf
RES 13.3 OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 287 OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 68PF 440VAC SL RADIAL datasheet.pdf
DEVICE MARKER CC 15/45 MC GR datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
CAP CER 9.4PF 50V NP0 0201 datasheet.pdf