3M SFTW-203-3/8-48-BLACK
SFTW-203-3/8-48-BLACK picture photo
Mfg. Part Number
SFTW-203-3/8-48-BLACK
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Tubing
Brief Description
HEATSHRINK 3/8 9MM BLACK 48"
Datasheet Download
SFTW-203-3/8-48-BLACK.pdf
Availability of SFTW-203-3/8-48-BLACK
QUANTITY
SFTW-203-3/8-48-BLACK Order Process
Ship out your order
Specifications of SFTW-203-3/8-48-BLACK
Internal Part NumberEIS-SFTW-203-3/8-48-BLACK
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Tubing
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SFTW-203-3/8-48-BLACK
Related LinksSFTW-203-3, SFTW-203-3/8-48-BLACK Datasheet, 3M Distributor
SFTW-203-3/8-48-BLACK Details Description
Related parts for SFTW-203-3/8-48-BLACK
CAP FILM 0.56UF 10% 100VDC RAD datasheet.pdf
IC REG LDO -15V 0.1A 3HSIP datasheet.pdf
IC DATA AQUIS SYS 12BIT 44-PLCC datasheet.pdf
FUSE GLASS 250MA 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
FIXED IND 820UH 940MA 650 MOHM datasheet.pdf
RES SMD 46.4K OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
FIXED IND 330UH 85MA 14 OHM SMD datasheet.pdf
MOTOR SERVO AC ABS BK 900W 200V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .100" datasheet.pdf