Crouzet SHSP50S24A
SHSP50S24A picture photo
Mfg. Part Number
SHSP50S24A
Brief Description
SS TIMR INTERVAL, 50S ADJ, 24VAC
Datasheet Download
SHSP50S24A.pdf
Availability of SHSP50S24A
QUANTITY
SHSP50S24A Order Process
Ship out your order
Specifications of SHSP50S24A
Internal Part NumberEIS-SHSP50S24A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SHSP50S24A
Related LinksSHSP5, SHSP50S24A Datasheet, Crouzet Distributor
SHSP50S24A Details Description
Related parts for SHSP50S24A
RES SMD 48.7 OHM 0.1% 1/8W 1206 datasheet.pdf