C&K Components SK22D05SG4.5NS
SK22D05SG4.5NS picture photo
Mfg. Part Number
SK22D05SG4.5NS
Manufacturer
Product Category
Slide Switches
Brief Description
SWITCH SLIDE
Datasheet Download
SK22D05SG4.5NS.pdf
Availability of SK22D05SG4.5NS
QUANTITY
SK22D05SG4.5NS Order Process
Ship out your order
Specifications of SK22D05SG4.5NS
Internal Part NumberEIS-SK22D05SG4.5NS
Lead Free Status / RoHS StatusVendor undefined / Vendor undefined
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
Category Switches
FamilySlide Switches
SeriesSK, COMAX
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SK22D05SG4.5NS
Related LinksSK22D05, SK22D05SG4.5NS Datasheet, C&K Components Distributor
SK22D05SG4.5NS Details Description
Related parts for SK22D05SG4.5NS
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44QFP datasheet.pdf
BOX ABS ALMOND 4.38"L X 3.25"W datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .156 WW datasheet.pdf
FUSE CERM 1A 250VAC 125VDC 3AB datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 300W datasheet.pdf
FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
RES 4M OHM 1/2W 0.25% AXIAL datasheet.pdf
1" X 3" RECTANGLES - 5/PK datasheet.pdf
BATTERY SOLDERING IRON KIT 4.5W datasheet.pdf
CABLE TIE TENSION datasheet.pdf
CAP FILM 39NF 5% 630VDC RAD datasheet.pdf