Bivar, Inc. SLP3-200-200-R
SLP3-200-200-R picture photo
Mfg. Part Number
SLP3-200-200-R
Manufacturer
Product Category
Optics - LEDs - Light Pipes
Brief Description
LIGHT PIPE RA .200" 3MM ROUND
Datasheet Download
SLP3-200-200-R.pdf
Availability of SLP3-200-200-R
QUANTITY
SLP3-200-200-R Order Process
Ship out your order
Specifications of SLP3-200-200-R
Internal Part NumberEIS-SLP3-200-200-R
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Optoelectronics
FamilyOptics - LEDs - Light Pipes
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SLP3-200-200-R
Related LinksSLP3-20, SLP3-200-200-R Datasheet, Bivar, Inc. Distributor
SLP3-200-200-R Details Description
Related parts for SLP3-200-200-R
IC TXRX RS485/422 10MBPS 8SOIC datasheet.pdf
FAN AXIAL 80X25.4MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
CAP FILM 3300PF 5% 630VDC RADIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 15VWM 24.4VC AXIAL datasheet.pdf
POT 10K OHM 1/4W CARBON LINEAR datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 200W datasheet.pdf
RES 2.61K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 47UH 950MA 155 MOHM datasheet.pdf