Amphenol Industrial SM3106F18-24P
SM3106F18-24P picture photo
Mfg. Part Number
SM3106F18-24P
Brief Description
ER 10C 10#16 PIN PLUG
Datasheet Download
SM3106F18-24P.pdf
Availability of SM3106F18-24P
QUANTITY
SM3106F18-24P Order Process
Ship out your order
Specifications of SM3106F18-24P
Internal Part NumberEIS-SM3106F18-24P
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SM3106F18-24P
Related LinksSM3106, SM3106F18-24P Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
SM3106F18-24P Details Description
Related parts for SM3106F18-24P
CONN EDGECARD 100PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
SENSOR 75PSIS 7/16 UNF 4-20 MA datasheet.pdf
RES SMD 0.035 OHM 1% 1/2W 1206 datasheet.pdf
Connector Receptacle 24 Position 0.165" (4.20mm) Tin Through Hole datasheet.pdf
RES 12.1K OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
1.25MM JMPR LGT 203 TYPE D 31POS datasheet.pdf
TAPE ADHESIVE TRANSFER 2" CIR datasheet.pdf
SENSOR/ACTUATOR CABLE 4POS datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT T412 datasheet.pdf
DIODE ZENER 56V 500MW SOD80 datasheet.pdf