Bivar, Inc. SMFLP26.0
SMFLP26.0 picture photo
Mfg. Part Number
SMFLP26.0
Manufacturer
Product Category
Optics - LEDs - Light Pipes
Brief Description
LIGHT PIPE FLEX ADAPT SMD 26.0"
Datasheet Download
SMFLP26.0.pdf
Availability of SMFLP26.0
QUANTITY
SMFLP26.0 Order Process
Ship out your order
Specifications of SMFLP26.0
Internal Part NumberEIS-SMFLP26.0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Optoelectronics
FamilyOptics - LEDs - Light Pipes
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SMFLP26.0
Related LinksSMFL, SMFLP26.0 Datasheet, Bivar, Inc. Distributor
SMFLP26.0 Details Description
Related parts for SMFLP26.0
IC REG LDO 12V 1.5A 3PWRFLEX datasheet.pdf
FAN BLWR CF 240X108MM 115VAC datasheet.pdf
RES SMD 105 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
SW LEVER SPDT 5A SOLD TERM 125V datasheet.pdf
RES 107K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
MOSFET 4N-CH 1200V 8A SP1 datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 9-36VIN 05VOUT datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 240 OHM 8SIP datasheet.pdf
BOARD EVAL FOR LTC4266A-4 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 2 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf