Bivar, Inc. SMFLP5-48.0
SMFLP5-48.0 picture photo
Mfg. Part Number
SMFLP5-48.0
Manufacturer
Product Category
Optics - LEDs - Light Pipes
Brief Description
LIGHT PIPE FLEX ADAPT SMD 48.0"
Datasheet Download
SMFLP5-48.0.pdf
Availability of SMFLP5-48.0
QUANTITY
SMFLP5-48.0 Order Process
Ship out your order
Specifications of SMFLP5-48.0
Internal Part NumberEIS-SMFLP5-48.0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Optoelectronics
FamilyOptics - LEDs - Light Pipes
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SMFLP5-48.0
Related LinksSMFLP, SMFLP5-48.0 Datasheet, Bivar, Inc. Distributor
SMFLP5-48.0 Details Description
Related parts for SMFLP5-48.0
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-SOIC datasheet.pdf
CARD EDGE 30POS DL .125X.250 BLK datasheet.pdf
FAN AXIAL 40X28MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 200W datasheet.pdf
RES 1.65K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
OSC XO 32.768KHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
RES SMD 271 OHM 0.1% 0.15W 0705 datasheet.pdf
SMD PH.MODULE 40KHZ S.VIEW datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 75W datasheet.pdf
XCEDE LEFT 4PVH 8COL datasheet.pdf
CAP POLYMER 820UF 20% 6.3V T/H datasheet.pdf