TE Connectivity Raychem Cable Protection SO63-1-W1-22-9-100
SO63-1-W1-22-9-100 picture photo
Mfg. Part Number
SO63-1-W1-22-9-100
Brief Description
SOLDER SHIELD TERM 22 AWG LEAD
Datasheet Download
SO63-1-W1-22-9-100.pdf
Availability of SO63-1-W1-22-9-100
QUANTITY
SO63-1-W1-22-9-100 Order Process
Ship out your order
Specifications of SO63-1-W1-22-9-100
Internal Part NumberEIS-SO63-1-W1-22-9-100
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured ProductSolderSleeve Wire Splices
Standard Package5,000
TypeWire to Wire
Diameter0.075" (1.9mm), 0.105" (2.6mm)
Length0.650" (16.51mm)
ColorBlue, Transparent
FeaturesEnvironment Resistant, Preinstalled Lead Wire
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SO63-1-W1-22-9-100
SO63-1-W1-22-9-100 Details Description
Related parts for SO63-1-W1-22-9-100
TERM BLOCK PLUG 14POS 5.08MM datasheet.pdf
IC COUNTER BINARY SYNC 16SOP datasheet.pdf
RES 410 OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 200W datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CONN FFC FPC TOP 8POS 1.00MM R/A datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
RES SMD 475 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CTV 55C 55#20 SKT J/N RECP datasheet.pdf
CONN PLUG 30POS datasheet.pdf