Eaton (formerly Cooper Bussmann) SPP40SP4480HLG
SPP40SP4480HLG picture photo
Mfg. Part Number
SPP40SP4480HLG
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
SURGEPOD PRO TYPE1 SPD FOR 480V
Datasheet Download
SPP40SP4480HLG.pdf
Availability of SPP40SP4480HLG
QUANTITY
SPP40SP4480HLG Order Process
Ship out your order
Specifications of SPP40SP4480HLG
Internal Part NumberEIS-SPP40SP4480HLG
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SPP40SP4480HLG
Related LinksSPP40SP, SPP40SP4480HLG Datasheet, Eaton (formerly Cooper Bussmann) Distributor
SPP40SP4480HLG Details Description
Related parts for SPP40SP4480HLG
RES SMD 6.34K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
OSC XO 25.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
IC PHEMT 2GHZ 4.5V 280MA 8-LPCC datasheet.pdf
CONN HDR STR STACK 26POS 2MM T/H datasheet.pdf
IC CLK SOURCE HDTV AUD/VID 8SOIC datasheet.pdf
RES 23.7K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 1.78K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 0.47UF 5% 63VDC RADIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS INLINE PIN datasheet.pdf