Bel Fuse Inc. SS-700810S-A-PG4-BA-50
SS-700810S-A-PG4-BA-50 picture photo
Mfg. Part Number
SS-700810S-A-PG4-BA-50
Datasheet Download
SS-700810S-A-PG4-BA-50.pdf
Availability of SS-700810S-A-PG4-BA-50
QUANTITY
SS-700810S-A-PG4-BA-50 Order Process
Ship out your order
Specifications of SS-700810S-A-PG4-BA-50
Internal Part NumberEIS-SS-700810S-A-PG4-BA-50
Series70
PackagingTray
TerminationSolder
ShieldingShielded, EMI Finger
RatingsCat5
Housing MaterialThermoplastic
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SS-700810S-A-PG4-BA-50
Related LinksSS-700810S-, SS-700810S-A-PG4-BA-50 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
SS-700810S-A-PG4-BA-50 Details Description
Related parts for SS-700810S-A-PG4-BA-50
RES ARRAY 15 RES 51 OHM 16SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CAP CER 1.4PF 500V 1111 datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 50V NP0 1206 datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 18-22 AWG 0.250" (6.35mm) Crimp datasheet.pdf
CBL STR FMALE-R/A FMALE 3POS 6' datasheet.pdf
PLC RELAY OPTOCOUPLER 24VDC datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
RES SMD 18.2KOHM 0.02% 1/2W 2010 datasheet.pdf
IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC datasheet.pdf