Cinch Connectivity Solutions SS-700810SA-PG3-1-BA-A300
SS-700810SA-PG3-1-BA-A300 picture photo
Mfg. Part Number
SS-700810SA-PG3-1-BA-A300
Datasheet Download
SS-700810SA-PG3-1-BA-A300.pdf
Availability of SS-700810SA-PG3-1-BA-A300
QUANTITY
SS-700810SA-PG3-1-BA-A300 Order Process
Ship out your order
Specifications of SS-700810SA-PG3-1-BA-A300
Internal Part NumberEIS-SS-700810SA-PG3-1-BA-A300
Series70
PackagingBulk
TerminationSolder
ShieldingShielded, EMI Finger
Ratings-
Housing MaterialThermoplastic
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SS-700810SA-PG3-1-BA-A300
SS-700810SA-PG3-1-BA-A300 Details Description
Related parts for SS-700810SA-PG3-1-BA-A300
IC AMP AUDIO PWR .325W AB 8VSSOP datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20SOIC datasheet.pdf
RES SMD 165 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC DSC 16BIT 144KB FLASH 64TQFP datasheet.pdf
RES SMD 11K OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 300K OHM 5% 0.4W 0805 datasheet.pdf
MOD IPM 6PAC 1200V 100A datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8DFN datasheet.pdf
CAP ALUM 15UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
ANT MOB COIL UHF CC 450-470MHZ datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 2.9A 135 MOHM SMD datasheet.pdf