AVX Corporation ST4115SB32768H5HPWZZ
ST4115SB32768H5HPWZZ picture photo
Mfg. Part Number
ST4115SB32768H5HPWZZ
Manufacturer
Product Category
Crystals
Brief Description
Crystal 32.7680kHz 20ppm 12.5pF 70 kOhm -40°C - 85°C Surface Mount 2-SMD
Datasheet Download
ST4115SB32768H5HPWZZ.pdf
Availability of ST4115SB32768H5HPWZZ
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
ST4115SB32768H5HPWZZ Order Process
Ship out your order
Specifications of ST4115SB32768H5HPWZZ
Internal Part NumberEIS-ST4115SB32768H5HPWZZ
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package3,000
Category Crystals and Oscillators
FamilyCrystals
SeriesST4115SB, Kyocera
PackagingTape & Reel (TR)
TypekHz Crystal (Tuning Fork)
Frequency32.768kHz
Frequency Stability-
Frequency Tolerance±20ppm
Load Capacitance12.5pF
ESR (Equivalent Series Resistance)70 kOhm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Ratings-
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case2-SMD
Size / Dimension0.161" L x 0.059" W (4.10mm x 1.50mm)
Height0.030" (0.75mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ST4115SB32768H5HPWZZ
Related LinksST4115SB32, ST4115SB32768H5HPWZZ Datasheet, AVX Corporation Distributor
ST4115SB32768H5HPWZZ Details Description
Related parts for ST4115SB32768H5HPWZZ
IC HID USB-TO-SMBUS BRIDGE 24QFN datasheet.pdf
MAXIGRIP FANSINK 30X30X19.5MM datasheet.pdf
BOARD EVAL FOR AD8039ART datasheet.pdf
MOSFET 2N-CH 20V 4A EMH8 datasheet.pdf
CABLE 2COND 14AWG BLK SHLD 500' datasheet.pdf
RES SMD 9.1K OHM 1% 1/3W 1210 datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X30MM L-TAB datasheet.pdf
MICRO 31C S 72" WHT JACKS NI datasheet.pdf
508 TB SOCKET WF VER datasheet.pdf
1681 APPLIANCE INLET 16A 155C datasheet.pdf
DIODE ZENER 47V 1W MELF datasheet.pdf