ST STEF12WPUR
STEF12WPUR picture photo
Mfg. Part Number
STEF12WPUR
Manufacturer
Product Category
PMIC - Current Regulation/Management
Brief Description
IC ELECTRONIC FUSE 12V LINE DFN
Datasheet Download
STEF12WPUR.pdf
Availability of STEF12WPUR
QUANTITY
STEF12WPUR Order Process
Ship out your order
Specifications of STEF12WPUR
Internal Part NumberEIS-STEF12WPUR
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package3,000
Category Integrated Circuits (ICs)
FamilyPMIC - Current Regulation/Management
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)STEF12WPUR
Related LinksSTEF1, STEF12WPUR Datasheet, ST Distributor
STEF12WPUR Details Description
Related parts for STEF12WPUR
CAP CER 2.7PF 16V NP0 01005 datasheet.pdf
RES 11.8 OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
MOX RCPT CONN WIRE PBT BLK 2CKT datasheet.pdf
RES 30.1 OHM 3/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CABLE 5POS PLUG R/A 2M datasheet.pdf
CONN ADAPT JACK-JACK BNC 50 OHM datasheet.pdf
IC REG LDO 2.6V 0.2A 5HVSOF datasheet.pdf
DIODE ZENER 62V 1.5W DO214AC datasheet.pdf
OSC PROG 0.7NS 50PPM 3.2X5MM datasheet.pdf
RES SMD 4.22 OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
CTV 10C 10#20 PIN RECP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 10POS PIN datasheet.pdf