ST STEF12WPUR
STEF12WPUR picture photo
Mfg. Part Number
STEF12WPUR
Manufacturer
Product Category
PMIC - Current Regulation/Management
Brief Description
IC ELECTRONIC FUSE 12V LINE DFN
Datasheet Download
STEF12WPUR.pdf
Availability of STEF12WPUR
QUANTITY
STEF12WPUR Order Process
Ship out your order
Specifications of STEF12WPUR
Internal Part NumberEIS-STEF12WPUR
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package3,000
Category Integrated Circuits (ICs)
FamilyPMIC - Current Regulation/Management
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)STEF12WPUR
Related LinksSTEF1, STEF12WPUR Datasheet, ST Distributor
STEF12WPUR Details Description
Related parts for STEF12WPUR
RES SMD 845K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 50V Z5U RADIAL datasheet.pdf
RES ARRAY 9 RES 50 OHM 10SIP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W datasheet.pdf
Connector Receptacle 46 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS INLINE PIN datasheet.pdf
SENSOR ACTUATOR BOX datasheet.pdf
MINI BX PIN HDR 70 POS datasheet.pdf