ST STGIPS30C60-H
STGIPS30C60-H picture photo
Mfg. Part Number
STGIPS30C60-H
Brief Description
MOD IPM SLLIMM 30A 600V 25SDIP
Datasheet Download
STGIPS30C60-H.pdf
Availability of STGIPS30C60-H
QUANTITY
STGIPS30C60-H Order Process
Ship out your order
Specifications of STGIPS30C60-H
Internal Part NumberEIS-STGIPS30C60-H
Configuration3 Phase
Current30A
Voltage600V
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)STGIPS30C60-H
Related LinksSTGIPS, STGIPS30C60-H Datasheet, ST Distributor
STGIPS30C60-H Details Description
Related parts for STGIPS30C60-H
HOOK-UP STRND 16AWG VIOLET 100' datasheet.pdf
Crystal 25.0000MHz 50ppm 20pF 30 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount HC-49S datasheet.pdf
RES 102 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
Connector Receptacle, Bottom Entry 58 Position 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
RES 4 OHM 2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN MAGJACK 1PORT 100 BASE-T datasheet.pdf
CAP FILM 270 NF 5% 63VDC AXIAL datasheet.pdf