Sullins Connector Solutions SWH201-NULN-S15-UU-WH
SWH201-NULN-S15-UU-WH picture photo
Mfg. Part Number
SWH201-NULN-S15-UU-WH
Brief Description
CONN RECEPT 2MM 15POS
Datasheet Download
SWH201-NULN-S15-UU-WH.pdf
Availability of SWH201-NULN-S15-UU-WH
QUANTITY
SWH201-NULN-S15-UU-WH Order Process
Ship out your order
Specifications of SWH201-NULN-S15-UU-WH
Internal Part NumberEIS-SWH201-NULN-S15-UU-WH
Contact TypeFemale Socket
Number of Positions15
Pitch0.079" (2.00mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SWH201-NULN-S15-UU-WH
Related LinksSWH201-NUL, SWH201-NULN-S15-UU-WH Datasheet, Sullins Connector Solutions Distributor
SWH201-NULN-S15-UU-WH Details Description
Related parts for SWH201-NULN-S15-UU-WH
TRANS NPN 50V 0.5A SOT323 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 38POS .100 EXTEND datasheet.pdf
IC MUX/DEMUX FET 4BIT 16SSOP datasheet.pdf
SENSOR 3000PSIS 7/16 4-20 MA datasheet.pdf
RES SMD 169 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
XFRMR LAMINATED 16.8VA CHAS MNT datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 15VIN 09VOUT datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 23 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
RES SMD 392K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf