Sullins Connector Solutions SWH204-NULN-D15-UU-WH
SWH204-NULN-D15-UU-WH picture photo
Mfg. Part Number
SWH204-NULN-D15-UU-WH
Brief Description
CONN RECEPT DUAL 2MM 30POS
Datasheet Download
SWH204-NULN-D15-UU-WH.pdf
Availability of SWH204-NULN-D15-UU-WH
QUANTITY
SWH204-NULN-D15-UU-WH Order Process
Ship out your order
Specifications of SWH204-NULN-D15-UU-WH
Internal Part NumberEIS-SWH204-NULN-D15-UU-WH
FamilyRectangular Connectors - Housings
SeriesSWH204
Contact TypeFemale Socket
Number of Positions30
Pitch0.079" (2.00mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.079" (2.00mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SWH204-NULN-D15-UU-WH
Related LinksSWH204-NUL, SWH204-NULN-D15-UU-WH Datasheet, Sullins Connector Solutions Distributor
SWH204-NULN-D15-UU-WH Details Description
Related parts for SWH204-NULN-D15-UU-WH
CONN EDGECARD 56POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP ALUM 21UF 330V QC TERM datasheet.pdf
SWITCH SLIDE SPDT 300MA 4V datasheet.pdf
RES 47.0K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
RES 82.5 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
PC TERM BLOCK 8POS 3.81MM datasheet.pdf
RES 68.1 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 681K OHM 1/2W .5% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 8.2PF 250V NP0 0805 datasheet.pdf
USB A MALE TO MICRO B MALE 6' datasheet.pdf
LITEPIPE 4MM RND VERT 1.450" datasheet.pdf