Weller T0053119099
T0053119099 picture photo
Mfg. Part Number
T0053119099
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
TEMPERATURE SENSOR FOR WCB2
Datasheet Download
T0053119099.pdf
Availability of T0053119099
QUANTITY
T0053119099 Order Process
Ship out your order
Specifications of T0053119099
Internal Part NumberEIS-T0053119099
FamilyAccessories
Series-
Accessory TypeTemperature Sensor
For Use With/Related ProductsWeller® WCB2
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)T0053119099
Related LinksT0053, T0053119099 Datasheet, Weller Distributor
T0053119099 Details Description
Related parts for T0053119099
RES SMD 511 OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .125 EXTEND datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 25W datasheet.pdf
RES 475K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 1.8A 88.8 MOHM datasheet.pdf
RES SMD 15.4K OHM 1% 1/4W 0603 datasheet.pdf
CONN FEMALE M12X1 AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 15NF 20% 310VAC AXIAL datasheet.pdf
COVER CLASS R AND H 600V 100A WI datasheet.pdf