Vishay/Sprague T18D477K100EZUS
T18D477K100EZUS picture photo
Mfg. Part Number
T18D477K100EZUS
Manufacturer
Product Category
Tantalum Capacitors
Brief Description
CAP TANT 470UF 10V 10%
Datasheet Download
T18D477K100EZUS.pdf
Availability of T18D477K100EZUS
QUANTITY
T18D477K100EZUS Order Process
Ship out your order
Specifications of T18D477K100EZUS
Internal Part NumberEIS-T18D477K100EZUS
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Capacitors
FamilyTantalum Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)T18D477K100EZUS
Related LinksT18D477, T18D477K100EZUS Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
T18D477K100EZUS Details Description
Related parts for T18D477K100EZUS
CONN EDGECARD 50POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP PUSHBUTTON ROUND GRAY datasheet.pdf
IMPACT BP 4X10 OPEN SN/PB datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 75W datasheet.pdf
RES 2.03K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 50V 20% 2917 datasheet.pdf
FIXED IND 1.5UH 755MA 485 MOHM datasheet.pdf
INCREMENTAL ENCODER datasheet.pdf
RES SMD 5.49K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf