Littelfuse T2200.0030
T2200.0030 picture photo
Mfg. Part Number
T2200.0030
Manufacturer
Product Category
Protection Relays & Systems
Brief Description
OVERCURRENT RELAY
Datasheet Download
T2200.0030.pdf
Availability of T2200.0030
QUANTITY
T2200.0030 Order Process
Ship out your order
Specifications of T2200.0030
Internal Part NumberEIS-T2200.0030
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Industrial Controls, Meters
FamilyProtection Relays & Systems
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)T2200.0030
Related LinksT2200, T2200.0030 Datasheet, Littelfuse Distributor
T2200.0030 Details Description
Related parts for T2200.0030
FUSE GLASS 2.25A 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
RES SMD 59 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD datasheet.pdf
VARISTOR 216V 15KA DISC RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 665 OHM 1% 1/10W 0402 datasheet.pdf
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 6.3V SMD datasheet.pdf
CAP TANT 1UF 16V 20% 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W datasheet.pdf
VARISTOR 14.4V 2KA DISC 20MM datasheet.pdf