t-Global Technology T62-110-80-0.13
T62-110-80-0.13 picture photo
Mfg. Part Number
T62-110-80-0.13
Brief Description
T62 110X80X0.13MM
Datasheet Download
T62-110-80-0.13.pdf
Availability of T62-110-80-0.13
QUANTITY
T62-110-80-0.13 Order Process
Ship out your order
Specifications of T62-110-80-0.13
Internal Part NumberEIS-T62-110-80-0.13
UsageSheet
ShapeRectangle
Outline80.00mm x 110.00mm
Thickness0.0050" (0.127mm)
MaterialGraphite
Adhesive-
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity20 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)T62-110-80-0.13
Related LinksT62-110, T62-110-80-0.13 Datasheet, t-Global Technology Distributor
T62-110-80-0.13 Details Description
Related parts for T62-110-80-0.13
IC REG LDO -12V 0.5A TO252-3 datasheet.pdf
RES SMD 392 OHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf
FIXED IND 33UH 1.98A 108 MOHM datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 25V SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
FIBERGLASS INNER PANEL datasheet.pdf
CAP ALUM 6100UF 350V SCREW datasheet.pdf
PAC-QTUM-RV24-V2 CBL ASSY datasheet.pdf
DSUB 25 M CRIMP G ZINC datasheet.pdf
DIODE ZENER 20V 200MW SOD323 datasheet.pdf