t-Global Technology T69-225-225-0.017
T69-225-225-0.017 picture photo
Mfg. Part Number
T69-225-225-0.017
Manufacturer
Product Category
Thermal - Pads, Sheets
Brief Description
GRAPHITE 225X225X0.017MM WO/ADH
Datasheet Download
T69-225-225-0.017.pdf
Availability of T69-225-225-0.017
QUANTITY
T69-225-225-0.017 Order Process
Ship out your order
Specifications of T69-225-225-0.017
Internal Part NumberEIS-T69-225-225-0.017
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Fans, Thermal Management
FamilyThermal - Pads, Sheets
SeriesT69
UsageSheet
ShapeSquare
Outline225.00mm x 225.00mm
Thickness0.0007" (0.017mm)
MaterialGraphite
Adhesive-
Backing, Carrier-
ColorGray
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1600 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)T69-225-225-0.017
Related LinksT69-225-, T69-225-225-0.017 Datasheet, t-Global Technology Distributor
T69-225-225-0.017 Details Description
Related parts for T69-225-225-0.017
CONN RECEPT 11POS MTA-156 20AWG datasheet.pdf
RES 115K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC SYNC FIFO MEM 32768X18 80LQFP datasheet.pdf
CAP CER 150PF 200V NP0 RADIAL datasheet.pdf
RES 1.5M OHM 2% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 165K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 10 OHM 5W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
Connector Receptacle 16 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
FIXED IND 390UH 30MA 53 OHM SMD datasheet.pdf