TE Connectivity Potter & Brumfield Relays T9AS1D14-24
T9AS1D14-24 picture photo
Mfg. Part Number
T9AS1D14-24
Brief Description
RELAY GEN PURP
Datasheet Download
T9AS1D14-24.pdf
Availability of T9AS1D14-24
QUANTITY
T9AS1D14-24 Order Process
Ship out your order
Specifications of T9AS1D14-24
Internal Part NumberEIS-T9AS1D14-24
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
Category Relays
FamilyPower Relays, Over 2 Amps
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)T9AS1D14-24
Related LinksT9AS1, T9AS1D14-24 Datasheet, TE Connectivity Potter & Brumfield Relays Distributor
T9AS1D14-24 Details Description
Related parts for T9AS1D14-24
CONN EDGECARD 24POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC SELECTOR/MUX QUAD 2-1 16-SOIC datasheet.pdf
RES 965 OHM 1/10W .5% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 53POS PIN datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
DIE BLOCK ASSY MICRO AC 3POS RED datasheet.pdf
RES SMD 1.8M OHM 5% 1/3W 1206 datasheet.pdf
VARISTOR 185V 6KA DISC 13MM datasheet.pdf
20 POS EP 2.5 HDR, GLOW WIRE datasheet.pdf
DIODE ZENER 4.7V 225MW SOT23-3 datasheet.pdf
DEMO BOARD 16CH 12BIT DAC datasheet.pdf
820UF 200V 25X45MM 85C 5000H datasheet.pdf