TE Connectivity Potter & Brumfield Relays T9AV1D22-12
T9AV1D22-12 picture photo
Mfg. Part Number
T9AV1D22-12
Brief Description
T9AV1D22-12
Datasheet Download
T9AV1D22-12.pdf
Availability of T9AV1D22-12
QUANTITY
T9AV1D22-12 Order Process
Ship out your order
Specifications of T9AV1D22-12
Internal Part NumberEIS-T9AV1D22-12
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
Category Relays
FamilyPower Relays, Over 2 Amps
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)T9AV1D22-12
Related LinksT9AV1, T9AV1D22-12 Datasheet, TE Connectivity Potter & Brumfield Relays Distributor
T9AV1D22-12 Details Description
Related parts for T9AV1D22-12
FAN AXIAL 172X50.8MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
RES 220 OHM 2.25W 5% AXIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
LED ARRAY ES RECT 2600LM WHITE datasheet.pdf
POWER ELEMENT BUSH datasheet.pdf
CAP FILM 30NF 5% 1000VDC RAD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 22POS PIN datasheet.pdf
200UF 16V 7.925X20.625 85C AXI datasheet.pdf