Schurter TA45-A321F100C0
TA45-A321F100C0 picture photo
Mfg. Part Number
TA45-A321F100C0
Brief Description
CIR BRKR THRM 10A 240VAC 60VDC
Datasheet Download
TA45-A321F100C0.pdf
Availability of TA45-A321F100C0
QUANTITY
TA45-A321F100C0 Order Process
Ship out your order
Specifications of TA45-A321F100C0
Internal Part NumberEIS-TA45-A321F100C0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN PackagingMultiple Devices 20/Nov/2015
Standard Package20
Breaker TypeThermal
Current Rating10A
Number of Poles2
Actuator TypeRocker
IlluminationClear
Illumination Voltage (Nominal)220V
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TA45-A321F100C0
Related LinksTA45-A3, TA45-A321F100C0 Datasheet, Schurter Distributor
TA45-A321F100C0 Details Description
Related parts for TA45-A321F100C0
CAP FILM 10000PF 10% 250VDC RAD datasheet.pdf
IDC CABLE- AKR24A/ AE24M / APK24 datasheet.pdf
RES SMD 178 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 470PF 3KV NP0 1808 datasheet.pdf
CONN HEADER 3POS VERT .100 GOLD datasheet.pdf
CAP CER 68PF 100V P2H 0603 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 22 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 128POS SKT datasheet.pdf