Schurter TA45-A323H200C0
TA45-A323H200C0 picture photo
Mfg. Part Number
TA45-A323H200C0
Brief Description
CIR BRKR THRM 20A 240VAC 60VDC
Datasheet Download
TA45-A323H200C0.pdf
Availability of TA45-A323H200C0
QUANTITY
TA45-A323H200C0 Order Process
Ship out your order
Specifications of TA45-A323H200C0
Internal Part NumberEIS-TA45-A323H200C0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN PackagingMultiple Devices 20/Nov/2015
Standard Package20
Breaker TypeThermal
Current Rating20A
Number of Poles2
Actuator TypeRocker
IlluminationRed
Illumination Voltage (Nominal)220V
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TA45-A323H200C0
Related LinksTA45-A3, TA45-A323H200C0 Datasheet, Schurter Distributor
TA45-A323H200C0 Details Description
Related parts for TA45-A323H200C0
CONN TERM BLOCK 6POS 3.81MM PCB datasheet.pdf
MOSFET N-CH 60V 12A IPAK datasheet.pdf
CAP CER 3.3PF 200V NP0 RADIAL datasheet.pdf
FIXED IND 82UH 260MA 3.3 OHM SMD datasheet.pdf
SENSOR 1500PSI M12-1.5 6G 4.5V datasheet.pdf
CAP CER 3000PF 1KV Z5U RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 25W datasheet.pdf
CONN PLUG 19POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
IC LED Driver DC DC Controller Backlight 16-SOIC datasheet.pdf
ATTENUATOR 0805 SMD 8 DB datasheet.pdf
RES 0.15 OHM 10W 1% AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK FEED THROUGH 3 POS datasheet.pdf