Schurter TA45-A344F100C0-AZM03
TA45-A344F100C0-AZM03 picture photo
Mfg. Part Number
TA45-A344F100C0-AZM03
Brief Description
CIR BRKR THRM 10A 240VAC 60VDC
Datasheet Download
TA45-A344F100C0-AZM03.pdf
Availability of TA45-A344F100C0-AZM03
QUANTITY
TA45-A344F100C0-AZM03 Order Process
Ship out your order
Specifications of TA45-A344F100C0-AZM03
Internal Part NumberEIS-TA45-A344F100C0-AZM03
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package15
Breaker TypeThermal
Current Rating10A
Number of Poles2
Actuator TypePushbutton
Illumination-
Illumination Voltage (Nominal)-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TA45-A344F100C0-AZM03
Related LinksTA45-A344F, TA45-A344F100C0-AZM03 Datasheet, Schurter Distributor
TA45-A344F100C0-AZM03 Details Description
Related parts for TA45-A344F100C0-AZM03
CONN CARDEDGE 62POS .125 X .250 datasheet.pdf
IC ADC 12BIT 2.5V 600KSPS 24SOIC datasheet.pdf
OSC XO 27.000MHZ TTL PC PIN datasheet.pdf
CAP CER 0.12UF 25V X7R 0612 datasheet.pdf
RES SMD 750 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 1.02KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES 49.9 OHM 1/8W .25% AXIAL datasheet.pdf
MULTI-PAIR 36COND 24AWG 1000' datasheet.pdf
CAP CER 2.2UF 100V X7S 1206 datasheet.pdf
IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
FIXED IND 560UH 260MA 10.116 OHM datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 53POS PIN datasheet.pdf