Schurter TA45-ABDBL060C0-AZM03
TA45-ABDBL060C0-AZM03 picture photo
Mfg. Part Number
TA45-ABDBL060C0-AZM03
Brief Description
CIR BRKR THRM 6A 240VAC 60VDC
Datasheet Download
TA45-ABDBL060C0-AZM03.pdf
Availability of TA45-ABDBL060C0-AZM03
QUANTITY
TA45-ABDBL060C0-AZM03 Order Process
Ship out your order
Specifications of TA45-ABDBL060C0-AZM03
Internal Part NumberEIS-TA45-ABDBL060C0-AZM03
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN PackagingMultiple Devices 20/Nov/2015
Standard Package15
Breaker TypeThermal
Current Rating6A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TA45-ABDBL060C0-AZM03
Related LinksTA45-ABDBL, TA45-ABDBL060C0-AZM03 Datasheet, Schurter Distributor
TA45-ABDBL060C0-AZM03 Details Description
Related parts for TA45-ABDBL060C0-AZM03
IC AMP HBT SIGE 3500MHZ SOT-89 datasheet.pdf
CONN HEADER 22PS .100 SGL R/A AU datasheet.pdf
RES SMD 560 OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 61.9 OHM 0.05% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN RCPT 4 POS FREE HNG W/SCKT datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL datasheet.pdf
CONV DC/DC 165VIN 3.3VOUT 16.5W datasheet.pdf
FIXED IND 430UH 36MA 42 OHM TH datasheet.pdf
CAP FILM 0.56UF 10% 275VAC RAD datasheet.pdf