Schurter TA45-ABTBL075C0
TA45-ABTBL075C0 picture photo
Mfg. Part Number
TA45-ABTBL075C0
Brief Description
CIR BRKR THRM 7.5A 240VAC 60VDC
Datasheet Download
TA45-ABTBL075C0.pdf
Availability of TA45-ABTBL075C0
QUANTITY
TA45-ABTBL075C0 Order Process
Ship out your order
Specifications of TA45-ABTBL075C0
Internal Part NumberEIS-TA45-ABTBL075C0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN PackagingMultiple Devices 20/Nov/2015
Standard Package20
Breaker TypeThermal
Current Rating7.5A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TA45-ABTBL075C0
Related LinksTA45-AB, TA45-ABTBL075C0 Datasheet, Schurter Distributor
TA45-ABTBL075C0 Details Description
Related parts for TA45-ABTBL075C0
JUMPER-H9991TR/A3047R/H9991TR 3" datasheet.pdf
RES SMD 118 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 47 OHM 0.05% 1/4W 1206 datasheet.pdf
THERMISTOR NTC 33K OHM 5% 1206 datasheet.pdf
IC LNA/MIXER PCS 28TQFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 150W datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X20MM R-TAB T412 datasheet.pdf
500 TB SOCKET CLOSE RA datasheet.pdf
55PC CABLE datasheet.pdf
THERMOELECT datasheet.pdf
CAP TANT 1000UF 8V 20% datasheet.pdf