Schurter TA45-ABTWF038C0
TA45-ABTWF038C0 picture photo
Mfg. Part Number
TA45-ABTWF038C0
Brief Description
CIR BRKR THRM 3.8A 240VAC 60VDC
Datasheet Download
TA45-ABTWF038C0.pdf
Availability of TA45-ABTWF038C0
QUANTITY
TA45-ABTWF038C0 Order Process
Ship out your order
Specifications of TA45-ABTWF038C0
Internal Part NumberEIS-TA45-ABTWF038C0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN PackagingMultiple Devices 20/Nov/2015
Standard Package20
Breaker TypeThermal
Current Rating3.8A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TA45-ABTWF038C0
Related LinksTA45-AB, TA45-ABTWF038C0 Datasheet, Schurter Distributor
TA45-ABTWF038C0 Details Description
Related parts for TA45-ABTWF038C0
DIODE GEN PURP 600V 15A TO220AC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .156 EXTEND datasheet.pdf
SWITCH LIMIT SPDT .1A ROLLR LEVR datasheet.pdf
TVS DIODE 5.8VWM 13.4VC SMC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
IC REG LDO 1V 1A 6-HVSOF datasheet.pdf
CAP CER 5.1PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS FEMALE PCB datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 3.5A SYNC 8SOP datasheet.pdf
OSC MEMS 100.000MHZ LVDS SMD datasheet.pdf
CAP CER 82PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
CAP FILM 0.018UF 5% 2500VDC AXIA datasheet.pdf