HellermannTyton TAGH24-100
TAGH24-100 picture photo
Mfg. Part Number
TAGH24-100
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
WH SELF-LAM VINYL 2" X .5"
Datasheet Download
TAGH24-100.pdf
Availability of TAGH24-100
QUANTITY
TAGH24-100 Order Process
Ship out your order
Specifications of TAGH24-100
Internal Part NumberEIS-TAGH24-100
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyLabels, Labeling
SeriesSpirit® 2100
Packaging250 per Roll
Label TypeSelf Laminating
Label Size2.00" x 1.44" (50.8mm x 36.6mm)
ColorWhite
MaterialVinyl
For Use With/Related ProductsSpirit Thermal Transfer Printer (Handheld)
Operating Temperature-40°C ~ 80°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TAGH24-100
Related LinksTAGH2, TAGH24-100 Datasheet, HellermannTyton Distributor
TAGH24-100 Details Description
Related parts for TAGH24-100
RES SMD 6.8 OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN HEADER 100POS R/A LONG T/H datasheet.pdf
CONVERTER DC/DC 5V +/-15V OUT datasheet.pdf
RES 1.02K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
RES 129K OHM 1/10W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 44.2 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN INSERT 12POS PIN datasheet.pdf
METRIC MAT BLACK 400MM X 1250MM datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64LQFP datasheet.pdf
CHISEL 30DEG TIP 5.2MM 600DEG datasheet.pdf