TDK Corporation TCM0806S-120-2P-T200
TCM0806S-120-2P-T200 picture photo
Mfg. Part Number
TCM0806S-120-2P-T200
Manufacturer
Product Category
Common Mode Chokes
Brief Description
CHOKE COMMON MODE SMD
Datasheet Download
TCM0806S-120-2P-T200.pdf
Availability of TCM0806S-120-2P-T200
QUANTITY
TCM0806S-120-2P-T200 Order Process
Ship out your order
Specifications of TCM0806S-120-2P-T200
Internal Part NumberEIS-TCM0806S-120-2P-T200
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10,000
Category Filters
FamilyCommon Mode Chokes
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TCM0806S-120-2P-T200
Related LinksTCM0806S-1, TCM0806S-120-2P-T200 Datasheet, TDK Corporation Distributor
TCM0806S-120-2P-T200 Details Description
Related parts for TCM0806S-120-2P-T200
PLUG BANA STD .080 JACK SET/2 datasheet.pdf
IC COMPARATOR 5BIT MAGN 16-CDIP datasheet.pdf
SWITCH TOP ROLLR ARM SNAP SPDT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 75W datasheet.pdf
RES 15.6K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
DCDC CONVERTER +/-15VOUT 1W datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 3A DDPAK datasheet.pdf