SL Power Electronics - Manufacturer of Condor/Ault Brands TE30A1803N01
TE30A1803N01 picture photo
Mfg. Part Number
TE30A1803N01
Manufacturer
Product Category
AC DC Desktop, Wall Adapters
Brief Description
CLASS II DESKTOP 18V 30W
Datasheet Download
TE30A1803N01.pdf
Availability of TE30A1803N01
QUANTITY
TE30A1803N01 Order Process
Ship out your order
Specifications of TE30A1803N01
Internal Part NumberEIS-TE30A1803N01
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package250
Category Power Supplies - External/Internal (Off-Board)
FamilyAC DC Desktop, Wall Adapters
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TE30A1803N01
TE30A1803N01 Details Description
Related parts for TE30A1803N01
IDC CABLE - MCF40K/MC40G/MCF40K datasheet.pdf
FUSE AUTO 40A 32VDC BLADE datasheet.pdf
STAND ACCURACY TOTAL ERROR BAND datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 26AWG BROWN 1000' datasheet.pdf
STRIP UNMARK 20 STD datasheet.pdf
IC DDR3 4GB 96BGA datasheet.pdf
381 TB SPR CLA W/LEVER datasheet.pdf
2 POLE 24 VDC COIL W LED DIODE datasheet.pdf