TE Connectivity AMP Connectors TE510UC-GY100
TE510UC-GY100 picture photo
Mfg. Part Number
TE510UC-GY100
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
TE510UC-GY100: CMUC UTP 4/24 C5E
Datasheet Download
TE510UC-GY100.pdf
Availability of TE510UC-GY100
QUANTITY
TE510UC-GY100 Order Process
Ship out your order
Specifications of TE510UC-GY100
Internal Part NumberEIS-TE510UC-GY100
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TE510UC-GY100
Related LinksTE510U, TE510UC-GY100 Datasheet, TE Connectivity AMP Connectors Distributor
TE510UC-GY100 Details Description
Related parts for TE510UC-GY100
IC MPU MPC85XX 667MHZ 783FCBGA datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC TRANSCVR BI-DIR 8BIT 20SSOP datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 200V 3A DO214AB datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W datasheet.pdf
RES 931K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 270UF 10% 10V AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V datasheet.pdf
SCREWDRIVER SQUARE 1/4" 10.13" datasheet.pdf