TDK Corporation TF3233S-103Y3R0-K1
TF3233S-103Y3R0-K1 picture photo
Mfg. Part Number
TF3233S-103Y3R0-K1
Brief Description
FILTER LINE 10MH 3A VERTICAL
Datasheet Download
TF3233S-103Y3R0-K1.pdf
Availability of TF3233S-103Y3R0-K1
QUANTITY
TF3233S-103Y3R0-K1 Order Process
Ship out your order
Specifications of TF3233S-103Y3R0-K1
Internal Part NumberEIS-TF3233S-103Y3R0-K1
Number of Lines2
Inductance10mH
Current3A
DC Resistance (DCR)150 mOhm Max
Impedance-
Operating Temperature-20°C ~ 120°C
Mounting TypeThrough Hole
Size / Dimension1.378" L x 0.984" W (35.00mm x 25.00mm)
Height (Max)1.378" (35.00mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TF3233S-103Y3R0-K1
Related LinksTF3233S-1, TF3233S-103Y3R0-K1 Datasheet, TDK Corporation Distributor
TF3233S-103Y3R0-K1 Details Description
Related parts for TF3233S-103Y3R0-K1
FIXED IND 820UH 80MA 13 OHM TH datasheet.pdf
DGTL ISO 2.5KV GEN PURP 16SOIC datasheet.pdf
IC MCU 32BIT ROMLESS 388PBGA datasheet.pdf
CONN EDGECARD 10POS .100 DIP SLD datasheet.pdf
TAPE POLY THERMOSETTING 3/4" YEL datasheet.pdf
APPLIANCE INLET/CABLE 15A 70C datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W datasheet.pdf
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
RES SMD 1 OHM 5% 1/3W 1206 datasheet.pdf