TDK Corporation TF3233S-202Y8R0-K1
TF3233S-202Y8R0-K1 picture photo
Mfg. Part Number
TF3233S-202Y8R0-K1
Brief Description
FILTER LINE 2MH 8A VERTICAL
Datasheet Download
TF3233S-202Y8R0-K1.pdf
Availability of TF3233S-202Y8R0-K1
QUANTITY
TF3233S-202Y8R0-K1 Order Process
Ship out your order
Specifications of TF3233S-202Y8R0-K1
Internal Part NumberEIS-TF3233S-202Y8R0-K1
Number of Lines2
Inductance2mH
Current8A
DC Resistance (DCR)25 mOhm Max
Impedance-
Operating Temperature-20°C ~ 120°C
Mounting TypeThrough Hole
Size / Dimension1.378" L x 0.984" W (35.00mm x 25.00mm)
Height (Max)1.378" (35.00mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TF3233S-202Y8R0-K1
Related LinksTF3233S-2, TF3233S-202Y8R0-K1 Datasheet, TDK Corporation Distributor
TF3233S-202Y8R0-K1 Details Description
Related parts for TF3233S-202Y8R0-K1
RES SMD 464 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 2.4KV 400A DO205 datasheet.pdf
LP.100"SHRD HDR .100"VERT 15GLD datasheet.pdf
TVS DIODE 33VWM 59VC SMB datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
TOOL KIT datasheet.pdf
RES 324 OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 300W datasheet.pdf
RES 470K OHM 0.6W 0.005% RADIAL datasheet.pdf
CABLE 6COND 20AWG SHLD 1000' datasheet.pdf
26500 3C 3#16 P BY PLUG LC datasheet.pdf
22UF 200V 10X16MM 105C 3000H datasheet.pdf