t-Global Technology TG2030-100-100-1.0-0
TG2030-100-100-1.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
TG2030-100-100-1.0-0
Brief Description
TG2030 SHEET 100X100X1MM
Datasheet Download
TG2030-100-100-1.0-0.pdf
Availability of TG2030-100-100-1.0-0
QUANTITY
TG2030-100-100-1.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of TG2030-100-100-1.0-0
Internal Part NumberEIS-TG2030-100-100-1.0-0
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ShapeSquare
Outline100.00mm x 100.00mm
Thickness0.040" (1.02mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity2.0 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TG2030-100-100-1.0-0
Related LinksTG2030-100, TG2030-100-100-1.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
TG2030-100-100-1.0-0 Details Description
Related parts for TG2030-100-100-1.0-0
SIP HEADER 37 POS STRAIGHT PCB datasheet.pdf
TRIAC ALTERNISTOR 800V TO220AB datasheet.pdf
LED 5MM GAP GREEN RT ANG HOUSING datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 390 OHM 1206 datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 4.3V 200MW SMINI2 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 200MA 1.2 OHM SMD datasheet.pdf